mbyllet per 20 sekonda ose kliko X
mbyllet per 20 sekonda ose kliko X
alicia-1

Alicia Keys heq dorë…

Në një postim të titulluar ”Koha për tu zbuluar” Alicia ka thënë se është lodhur duke u përpjekur që të jetë në përputhje me standardet i…

1
Verë e nxehtë

Diell, rërë, det dhe bikini… Një verë e nxehtë e tri bukurosheve  shqiptare Arnita Beqiraj, Dorela Hysa dhe Afroviti Goge , në fokusin e foto…

300x250
2375972f-61ec-46f7-b52f-1d18a21e59a7
mapogif
uet_consluting
vesa-2
Cotonella
Tosca-2
Elisabeth
uet_consluting
Alviero
mapogif
web banner -300x250
796f29a01d6cb5a17dc3a04cbbb0b400

16 arsye pse duhet ta duani trupin tuaj

Jeta juaj nuk do të ndryshojë nëse trupi juaj është pak më ndryshe se të tjerët. Çdokush ju dëshiron sipas asaj që jeni, pavarsisht peshë…

MTM5Njc3ODE4OTkxNzQ4NjE0
Trendet e kësaj vjeshte

Dizenjatorët kanë paraqitur së fundmi Resort koleksionet e tyre, të cilat, me sa duket, çdo vit shkojnë një hap më tej nga definicioni i pastër. Kë…