Dua, e mahnitshme për Billboard

q31489041277
View Gallery
5 Photos
q11489041271
Dua, e mahnitshme për Billboard
q11489041271

q21489041273
Dua, e mahnitshme për Billboard
q21489041273

q31489041277
Dua, e mahnitshme për Billboard
q31489041277

q41489041281
Dua, e mahnitshme për Billboard
q41489041281

q51489041284
Dua, e mahnitshme për Billboard
q51489041284

Sukseset për këngëtaren nga Prishtina me famë botërore, Dua Lipa, nuk kanë të ndalur.

Së fundmi, ajo ka realizuar një fotosesion për Billboard e fotografuar te Dalston Heights në Londër.

E bukur dhe me plot stil, Dua vjen e mahnitshme në këtë set fotografik.

Ajo shfaqet seksi teksa tregon linjat perfekte.

Për flokët e saj në këtë fotosesion është përkujdesur Mark Francome në CLM, ndërsa për grimin Francesca Brazzo. Sa i përket stilit të veshjeve është kujdesur Lorenzo Posocco.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤